Pomoce edukacyjne

Zdobądź certyfikat CAE

Język angielski to niemal język urzędowy w większości krajów na świecie. Bez jego znajomości nie jest możliwe odnalezienie się w dzisiejszych czasach.
Ucząc się go przez niemal większość lat trwania naszej edukacji szkolnej, możemy nabyć doskonałe umiejętności, aby biegle się nim posługiwać. Jednak w przypadku zdawania egzaminów międzynarodowych, może okazać się to niewystarczające.

Kursy i przygotowanie

Sama znajomość języka angielskiego nie wystarczy, jeśli zamierzasz zdawać egzaminy Cambridge English Qualifications. Jednym z nich jest CAE- Certificat in Advanced English, zwany inaczej C1 Advanced. Jest to bardzo ważny certyfikat umożliwiający podjęcie studiów za granicą, pracy w zagranicznych firmach, honorowany podczas ubiegania się o wizy studenckie, respektowany w ponad 6000 instytucjach edukacyjnych i firmach. Korzyści z uzyskania certyfikatu C1 Advanced są ogromne, więc warto przemyśleć kwestie zdawania egzaminu. Ale sama znajomość języka może nie wystarczyć. I tutaj z pomocą przychodzą kursy przygotowujące do egzaminu Cambridge.

Kurs CAE – zalety

Wiele korzyści może wyniknąć z decyzji podjęcia nauki w szkoleniach przygotowujących do egzaminu. Oto niektóre z nich:
– skonfrontujesz dotychczas zdobytą wiedzę z wymogami Cambridge English Qualifications
– sprawdzisz swoją umiejętność płynnego mówienia w języku angielskim podczas rozmów z native speakerami
– uzupełnisz braki językowe, które mogą stać na przeszkodzie do zdobycia certyfikatu
– poznasz techniczną stronę egzaminowania- dzięki temu nie będziesz zagubiony i zdezorientowany w momencie kiedy przystąpisz do testów
– nauczysz się bardziej skomplikowanych form wymowy i gramatyki

Uczestnicząc w kursach przygotowujących do egzaminu CAE zdobędziesz nie tylko praktyczną i teoretyczna wiedzę, ale co równie ważne- otworzysz się na nowe wyzwania. Nabędziesz także pewności siebie, która przyda ci się podczas egzaminu.